Magazyn Design
Magazyn Design
Agencja Nieruchomości

The Float

Agencja Nieruchomości W tym projekcie projektujemy architekturę, wnętrza i krajobraz. Sprawa to „Agencja Nieruchomości”, nazwa nieruchomości to [Sky villa], więc wyobraź sobie koncepcję z nazwą przypadku jako punktem wyjścia. A projekt jest zlokalizowany w centrum Xiamen, warunki wokół bazy są niekorzystne, są stare mieszkania i plac budowy, naprzeciwko szkoła, żaden krajobraz nie jest otoczony. Na koniec, stosując koncepcję [Float], podnieś centrum sprzedaży na wysokość 2F i stwórz własny krajobraz, basen na poziomie stosu, tak aby centrum sprzedaży lubiło unosić się w wodzie, a odwiedzający przechodzili przez duży obszar stawu i przez parter biura sprzedaży przejdź do tylnych schodów i przejdź do hali sprzedaży. Konstrukcja to konstrukcja stalowa, projekt budowlany i aranżacja wnętrz dążą do integracji i jedności w technice.

Nazwa Projektu : The Float, Nazwisko projektanta : Kris Lin, Imię klienta : YONG NIAN Real Estate Development Company Limited.

The Float Agencja Nieruchomości

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.