Magazyn Design
Magazyn Design
Koncepcja Elastycznej Biżuterii

Jewel Box

Koncepcja Elastycznej Biżuterii Jewel Box to koncepcja elastycznej biżuterii, oparta na wykorzystaniu klocków-zabawek, takich jak „lego”. Dzięki tej zasadzie możesz robić, cofać i powtarzać za każdym razem inny klejnot! Jewel Box występuje w postaci gotowej do noszenia, jak również w biżuterii z kamieniami szlachetnymi lub biżuterii na wybieg. Jako koncepcja otwarta, rozwój Jewel Box nigdy się nie zakończy: możemy nadal tworzyć nowe formy i używać nowych materiałów. Jewel Box pozwala na tworzenie w każdym sezonie okładek z kolorami i wzorami zgodnie z modą ubioru.

Nazwa Projektu : Jewel Box, Nazwisko projektanta : Anne Dumont, Imię klienta : Anne Dumont.

Jewel Box Koncepcja Elastycznej Biżuterii

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.