Magazyn Design
Magazyn Design
Fotel Bujany

xifix2base rocking-chair-one

Fotel Bujany Konstrukcja fotela bujanego oparta jest na wymaganym minimum fizycznym i materialnym - zrealizowana przez jedną nieskończoną rurę. Stabilność zapewnia forma pętli. Żadne dalsze konstrukcje i połączenia nie są potrzebne. Krzesło nie ma żadnych narożników, tylko krzywe - harmonijne zaokrąglenia. To smukły i przytulny fotel bujany - bez ozdób i dodatkowych konstrukcji. Jest przeznaczony do miejsc wypoczynku, takich jak pokoje dzienne. Zminimalizowana konstrukcja jednej rury jest natychmiast widoczna.

Nazwa Projektu : xifix2base rocking-chair-one, Nazwisko projektanta : Juergen Josef Goetzmann, Imię klienta : Creativbuero.

xifix2base rocking-chair-one Fotel Bujany

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.