Magazyn Design
Magazyn Design
Ipad Folio

Tootsie

Ipad Folio Tootsie spełnia potrzeby współczesnych nomadów. Jest prosty, ale oddziałujący, kojący analog, odporny na łzy i wodę oraz biodegradowalny. Tootsie pozostawia trwałe wrażenie w umysłach ludzi, ale żadne na środowisku. Większość z nas żyje i podróżuje przez świat ciągłych zmian - świat, w którym grozi nam zagubienie się. Dlaczego nie używać papieru do tworzenia produktów, które oddają nasze doświadczenia w postaci bazgrołów, plam, numerów telefonów lub sporadycznego odcisku szminki. Podobnie jak pamiętnik, Papernomads tworzą punkty odniesienia w czasie, abyśmy pamiętali, kim jesteśmy.

Nazwa Projektu : Tootsie, Nazwisko projektanta : Christoph Rochna, Imię klienta : Papernomad GmbH.

Tootsie Ipad Folio

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.