Magazyn Design
Magazyn Design
Roly Poly, Ruchome Drewniane Zabawki

Tumbler" Contentment "

Roly Poly, Ruchome Drewniane Zabawki Jak mieć tęczę? Jak przytulić letni wiatr? Zawsze jestem poruszony jakimiś subtelnymi rzeczami i czuję się bardzo zadowolony i szczęśliwy. Jak przechowywać i jak posiadać? Wystarczająco dobre jest jak uczta. Chciałbym w prosty i zabawny sposób kształtować różne rodzaje materiałów. Pozwól dzieciom bawić się nimi, aby rozpoznawać świat fizyczny, pobudzać ich wyobraźnię i pomagać im w zrozumieniu otaczającego ich środowiska.

Nazwa Projektu : Tumbler" Contentment " , Nazwisko projektanta : Sha Yang, Imię klienta : Sha Yang Design.

Tumbler" Contentment "  Roly Poly, Ruchome Drewniane Zabawki

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.