Magazyn Design
Magazyn Design
Stół Ekologiczny

Lunartable

Stół Ekologiczny Inspiracja dla projektu pochodzi z Apollo Lunar Spider. Dlatego pojawia się nazwa Lunar table. Lunar Spider jest symbolem ludzkiej inżynierii, innowacji i technologii. Apollo Spider nie ma form organicznych. Jednak pochodzi od twórców organicznych, takich jak ludzka fasola. Projekt organiczny, a następnie innowacje i technologia, funkcjonalność i ergonomia symbolizują trzy ważne fundamenty architektury i wzornictwa. Dlatego stół Lunar ma konstrukcję trzech nóg.

Nazwa Projektu : Lunartable, Nazwisko projektanta : Georgi Draganov, Imię klienta : GD ArchiDesign.

Lunartable Stół Ekologiczny

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.