Magazyn Design
Magazyn Design
Uchwyt Noża

Only Right Here

Uchwyt Noża Od XII wieku pierwsze walki byków dokumentowano jako akt lub publiczny spektakl. Dzisiejsze przebudzenie świadomości ludzi jest symptomem ogólnej globalnej oceny, będąc uczestnikami boskiej natury, jesteśmy całością. „Tylko tutaj” symbolizuje nową erę, w której nastąpi wygaśnięcie agresywnych działań, ucieleśnienie tego, co kiedyś było kulturalną ucztą, i wielki ewolucyjny krok na humanistycznym poziomie.

Nazwa Projektu : Only Right Here, Nazwisko projektanta : Alan Saga, Imię klienta : Alan Saga.

Only Right Here Uchwyt Noża

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.