Magazyn Design
Magazyn Design
Kampania Uświadamiająca Na Temat Wirusa Hiv

Fight Aids

Kampania Uświadamiająca Na Temat Wirusa Hiv HIV jest otoczony wieloma plotkami i dezinformacją. Każdego roku setki nastolatków na całym świecie zostaje zarażonych wirusem HIV poprzez seks bez zabezpieczenia lub dzielenie się igłą. Z zarażonych matek urodziła się znacznie mniejsza liczba nastolatków z HIV. Obecnie istnieje nadzieja, że ludzie żyjący z HIV mogą nawet nigdy nie zachorować, tak jak nie ma lekarstwa na wirusy, takie jak przeziębienie i grypa. Osoby żyjące z wirusem muszą zachować szczególną ostrożność, aby nie podejmować ryzyka (takiego jak seks bez zabezpieczenia), które mogłoby narazić innych na zakażenie wirusem HIV.

Nazwa Projektu : Fight Aids, Nazwisko projektanta : Shadi Al Hroub, Imię klienta : American University of Madaba.

Fight Aids Kampania Uświadamiająca Na Temat Wirusa Hiv

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.