Magazyn Design
Magazyn Design
Modułowy System Aranżacji Wnętrz

More _Light

Modułowy System Aranżacji Wnętrz System modułowy, który można składać, demontować i eko-zrównoważony. More_Light ma zieloną duszę i jest bardzo łatwy w użyciu. Jest innowacyjny i idealny, aby zaspokoić wszystkie nasze codzienne potrzeby, dzięki elastyczności jego kwadratowych modułów i systemu połączeń. Możliwość montażu regałów o różnych wymiarach i głębokościach, regałów, ścianek panelowych, stojaków ekspozycyjnych, regałów wiszących. Dzięki szerokiej gamie dostępnych wykończeń, kolorów i tekstur, jego osobowość może zostać dodatkowo wzmocniona przez bardziej spersonalizowany projekt. Do projektowania domu, przestrzeni do pracy, sklepów. Dostępna również z porostami w środku. caporasodesign.it

Nazwa Projektu : More _Light, Nazwisko projektanta : Giorgio Caporaso, Imię klienta : Giorgio Caporaso Design.

More _Light Modułowy System Aranżacji Wnętrz

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.