Magazyn Design
Magazyn Design
Pojazd Robota

Servvan

Pojazd Robota Jest to projekt pojazdu usługowego dla Gospodarki Zasobowej, tworzący sieć z innymi pojazdami. Pojedynczy system pozwala na komunikację między sobą, co zwiększa efektywność przewozów pasażerów, a także zwiększa efektywność na skutek ruchu w pociągu drogowym (zmniejszenie współczynnika FX, odległości między pojazdami). Samochód ma bezzałogową kontrolę. Pojazd jest symetryczny: tani w produkcji. Posiada cztery obrotowe koła silnikowe oraz możliwość cofania ruchu: manewr o dużych gabarytach. Wejście na pokład vis-a-vis poprawia komunikację pasażerów.

Nazwa Projektu : Servvan, Nazwisko projektanta : Dmitry Pogorelov, Imię klienta : Techman.

Servvan Pojazd Robota

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.