Magazyn Design
Magazyn Design
Zrównoważony Fotel

X2Chair

Zrównoważony Fotel Faliste formy i dobór materiałów zwiększają innowacyjność tego krzesła na tysiąc żywotów. X2Chair jest wynikiem procesu projektowania eksperymentalnego, który opiera się całkowicie na wymienialności produktów. Zaprojektowany jako wielofunkcyjny, ten obiekt jest zgodny z koncepcją całkowitej personalizacji i jest wyrazem przyjaznego dla środowiska projektu. Estetyczne wyrafinowanie i zgodność ze środowiskiem spotykają się dzięki dokładnemu badaniu funkcjonalnemu, połączonemu z badaniami materiałów i przyjaznymi dla środowiska metodami budowy. Informacje: caporasodesign.it - lessmore.it

Nazwa Projektu : X2Chair, Nazwisko projektanta : Giorgio Caporaso, Imię klienta : Giorgio Caporaso Design.

X2Chair Zrównoważony Fotel

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.