Magazyn Design
Magazyn Design
Dom Mieszkalny

Trish House Yalding

Dom Mieszkalny Projekt domu powstał w bezpośredniej odpowiedzi na lokalizację i jej lokalizację. Struktura budynku jest tak skomponowana, aby odzwierciedlać otaczający las, a kolumny grabiące reprezentują nieregularne kąty pni i gałęzi drzew. Duże połacie szkła wypełniają szczeliny między konstrukcją i pozwalają docenić krajobraz i otoczenie, jakbyś wyglądał spomiędzy pni i gałęzi drzew. Tradycyjne czarno-białe deskowanie Kentish reprezentuje liście otaczające budynek i otaczające przestrzenie wewnątrz.

Nazwa Projektu : Trish House Yalding, Nazwisko projektanta : Matthew Heywood, Imię klienta : Matthew Heywood Limited.

Trish House Yalding Dom Mieszkalny

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.