Magazyn Design
Magazyn Design
Biometryczne Urządzenie Dostępowe Do Otwierania Drzwi

Biometric Facilities Access Camera

Biometryczne Urządzenie Dostępowe Do Otwierania Drzwi Urządzenie biometryczne wbudowane w ściany lub kioski, które rejestruje tęczówkę i całą twarz, a następnie odwołuje się do bazy danych w celu określenia uprawnień użytkownika. Zapewnia dostęp poprzez odblokowanie drzwi lub zalogowanie się użytkowników. Wbudowane funkcje opinii użytkowników ułatwiają samoczynne ustawianie. Diody led niewidocznie oświetlają oko, a lampa błyskowa zapewnia słabe światło. Przód posiada 2 plastikowe części, które pozwalają na dwukolorowe kolory. Mniejsza część przyciąga wzrok drobnymi szczegółami. Forma upraszcza 13 elementów skierowanych do przodu w bardziej estetyczny produkt. Jest przeznaczony dla rynków korporacyjnych, przemysłowych i domowych.

Nazwa Projektu : Biometric Facilities Access Camera, Nazwisko projektanta : Travis Baldwin, Imię klienta : Crea Inc Design LTD.

Biometric Facilities Access Camera Biometryczne Urządzenie Dostępowe Do Otwierania Drzwi

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.