Magazyn Design
Magazyn Design
Torebka Z Zamkiem Szyfrowym

The Colored Lock Bag

Torebka Z Zamkiem Szyfrowym „The Lock” to kolorowy zamek szyfrowy. Ludzie mogą otworzyć torbę z dopasowaniami kolorów, a nie tylko liczbami. Te akcesoria modowe są używane do toreb. Można wykonać różne projekty zewnętrzne toreb, a ludzie mogą zidentyfikować tę torbę za pomocą kolorowego podpisu zamka szyfrowego. Użytkownicy sami tworzą własne kolorowe hasło, aby dostosować poszczególne osoby. Aby odnieść sukces w tym projekcie, zastosowano wiele metod wykonania, takich jak rumieniec, obróbka skóry, nakładanie warstw koloru itp. Bezpośrednim projektantem i wykonawcą jest Jiwon, Shin.

Nazwa Projektu : The Colored Lock Bag, Nazwisko projektanta : jiwon, Shin., Imię klienta : Neat&Snug.

The Colored Lock Bag Torebka Z Zamkiem Szyfrowym

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.