Magazyn Design
Magazyn Design
Zestaw Do Kawy

Relax

Zestaw Do Kawy Podstawowym celem zestawu jest zachęcenie do ożywiania relacji. Ma na celu przywrócenie odwiecznej tradycji wspólnego picia kawy do dzisiejszego dynamicznego świata. Połączenie industrialnego betonu i delikatnej porcelany tworzy niezwykły kontrast, a różne faktury podkreślają się nawzajem. Cel zestawu wzmacniającego relacje przejawia się w uzupełniających się formach elementów. Ponieważ filiżanki nie mogą stać same, tylko po umieszczeniu ich na wspólnej tacy, zestaw do kawy zachęca ludzi do rozmowy przy kawie.

Nazwa Projektu : Relax, Nazwisko projektanta : Rebeka Pakozdi, Imię klienta : Pakozdi.

Relax Zestaw Do Kawy

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.