Magazyn Design
Magazyn Design
Sukienka

Nyx's Arc

Sukienka Kiedy światło przenika przez okna z delikatnym poziomem, wytworzy poziom estetycznego oświetlenia, iluminacji, która przyniesie ludziom do pokoju, gdy tajemniczy i wyciszony umysł, jak Nyx z tajemniczy i cichy, zastosowanie laminowanych tkanin i przekręć, aby oszołomić taką interpretację piękna.

Nazwa Projektu : Nyx's Arc, Nazwisko projektanta : YuShih, Lee, Imię klienta : YuShih.

Nyx's Arc Sukienka

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.