Magazyn Design
Magazyn Design
Kalendarz

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”

Kalendarz Budujemy z tobą miasta. Wiadomość, którą przekazuje NTT East Japan Corporate Sales Promotion, znajduje się w tym kalendarzu biurkowym. Górna część kalendarza jest wycięta z kolorowych budynków, a zachodzące na siebie kartki tworzą jedno szczęśliwe miasto. Jest to kalendarz, dzięki któremu można co miesiąc zmieniać scenerię linii budynków i daje poczucie szczęścia przez cały rok.

Nazwa Projektu : NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”, Nazwisko projektanta : Katsumi Tamura, Imię klienta : NIPPON TELEGRAPH AND TELEPHONE EAST CORPORATION.

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town” Kalendarz

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.