Magazyn Design
Magazyn Design
System Logistyki Miejskiej

link

System Logistyki Miejskiej Link to zsynchronizowany system logistyki miejskiej, który wykorzystuje istniejącą infrastrukturę transportu publicznego. System umożliwia płynną i zrównoważoną dystrybucję ładunków w mieście. Jest to sieć łącząca centra konsolidacji, okoliczne magazyny i lokalne firmy za pomocą floty zrobotyzowanych pojazdów elektrycznych. Podążając za autobusami i tramwajami, pojazdy poruszają się po mieście bez zakłócania ruchu. System Link skraca odległości dystrybucyjne, zmniejszając tym samym zapotrzebowanie na ciężarówki i otwierając alternatywne dostawy na ostatnie pół mili.

Nazwa Projektu : link, Nazwisko projektanta : Ayelet Fishman, Imię klienta : Ayelet Fishman.

link System Logistyki Miejskiej

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.