Magazyn Design
Magazyn Design
Sklep High-Tech

Cyfer

Sklep High-Tech Wnętrza powierzchni handlowych w przyszłości, podobnie jak obecnie, powinny być projektowane w sposób sprzyjający przyjemnym zakupom i dostosowane do rodzaju sprzedawanego produktu. Cyfer to nowoczesny sklep detaliczny zaprojektowany na podstawie kodu QR. Minimalistyczne z natury elementy wystroju wnętrza i nadwozia łączą się, tworząc płynne środowisko, podkreślające moc produktu oczekiwaną w przyszłości, podczas gdy percepcja jest nieprzerwana przez nieistotne przeszkody, podnoszące poziom przyjemności i zwiększające chęć interakcji z produktami.

Nazwa Projektu : Cyfer, Nazwisko projektanta : Dalia Sadany, Imię klienta : Dezines Dalia Sadany Creations.

Cyfer Sklep High-Tech

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.