Magazyn Design
Magazyn Design
Bateria Z Czujnikiem

miscea LIGHT

Bateria Z Czujnikiem Seria baterii miscea LIGHT z czujnikiem ma zintegrowany dozownik mydła, umieszczony bezpośrednio w baterii, co zapewnia wygodę i maksymalne korzyści w zakresie higieny rąk. Wykorzystując szybką i niezawodną technologię czujników, dozuje mydło i wodę, zapewniając higieniczne i ergonomiczne mycie rąk. Wbudowany dozownik mydła jest aktywowany, gdy ręka użytkownika przesuwa się po sektorze mydła. Mydło jest wtedy wydawane tylko wtedy, gdy dłoń użytkownika jest umieszczona pod wylotem mydła w kranie. Wodę można odbierać intuicyjnie trzymając ręce pod odpływem.

Nazwa Projektu : miscea LIGHT, Nazwisko projektanta : Rob Langendijk, Imię klienta : miscea GmbH.

miscea LIGHT Bateria Z Czujnikiem

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.