Magazyn Design
Magazyn Design
Meble Łazienkowe

Eleganza

Meble Łazienkowe Kolekcja mebli łazienkowych Eleganza została stworzona z myślą o odtworzeniu precyzji, elegancji i wrażeń rzemiosła meblarskiego oraz ręcznie robionych produktów z nowoczesnym podejściem i wniesieniem świeżego akcentu do kultury łazienkowej. nowoczesna, artystyczna i nowatorska historia łącząca miękkie i ostre linie z prostą równowagą.

Nazwa Projektu : Eleganza, Nazwisko projektanta : Isvea Eurasia, Imię klienta : ISVEA.

Eleganza Meble Łazienkowe

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.