Magazyn Design
Magazyn Design
Toaleta

Versus

Toaleta Nasze życie to niekończące się poszukiwanie przyjemności i komfortu. Każdy z nas stara się znaleźć najlepszą równowagę między funkcjonalnością a wzornictwem, a jeśli chcemy, aby produkt był ekonomiczny, to jeszcze bardziej utrudnia to pracę. W mojej wąskiej toalecie starałem się znaleźć dokładnie tę równowagę. Łączy w sobie nowe podejścia i technologie zwiększania wydajności, oszczędzania wody i materiałów, a jednocześnie wszystkie te dobre rzeczy kryją się pod odważnym, monolitycznym i ekstrawaganckim designem.

Nazwa Projektu : Versus, Nazwisko projektanta : Vasil Velchev, Imię klienta : MAGMA graphics.

Versus Toaleta

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.