Magazyn Design
Magazyn Design
Parasol Led

NI

Parasol Led NI, innowacyjne połączenie parasola i latarki ogrodowej, to zupełnie nowy projekt uosabiający możliwości adaptacji nowoczesnych mebli. Łącząc klasyczny parasol z wszechstronnym systemem oświetlenia, oczekuje się, że NI Parasol odegra pionierską rolę w poprawie jakości środowiska ulicznego od rana do nocy. Opatentowany system OTC z czujnikiem palców (ściemniacz jednoprzyciskowy) umożliwia łatwą regulację jasności 3-kanałowego systemu oświetlenia. Jego niskonapięciowy sterownik LED 12V zapewnia energooszczędne zasilanie systemu z ponad 2000 sztuk diod LED 0,1W, które generują bardzo mało ciepła.

Nazwa Projektu : NI , Nazwisko projektanta : Terry Chow, Imię klienta : FOXCAT.

NI  Parasol Led

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.