Magazyn Design
Magazyn Design
Kule Wielofunkcyjne

Lazarus

Kule Wielofunkcyjne prosta, możliwa nieelektryczna maszyna siły roboczej, prawdziwie zaprojektowana do interakcji społecznych i rehabilitacji osób niepełnosprawnych. Aby nie być niezręcznym, doskonale naśladuje proces chodzenia zwykłego człowieka. Na przykład zawsze rusza ramieniem po drugiej stronie nogi. niepełnosprawna noga może wchodzić po schodach, ponieważ może wypuszczać laski. Laski można również przekształcić w idealne krzesło. Jeśli nie, Lazarus ładuje laski. Jako maszyna medyczna Lazarus jest wydajny, ponieważ użytkownik może stopniowo i automatycznie rehabilitować się w normalnych interakcjach społecznych, nie rezygnując z pracy na rehabilitację

Nazwa Projektu : Lazarus, Nazwisko projektanta : Sung-Hyeon Yoo, Imię klienta : Mm, soulish apparel for world.

Lazarus Kule Wielofunkcyjne

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.