Magazyn Design
Magazyn Design
Stół, Kozioł, Cokół

Trifold

Stół, Kozioł, Cokół Kształt Trifold jest kształtowany przez połączenie trójkątnych powierzchni i unikalną sekwencję składania. Ma minimalistyczny, ale złożony i rzeźbiarski projekt, pod każdym kątem ujawnia wyjątkową kompozycję. Projekt można skalować w celu dostosowania do różnych celów bez uszczerbku dla integralności strukturalnej. Trifold to przykład cyfrowych metod produkcji i wykorzystania nowych technologii produkcyjnych, takich jak robotyka. Proces produkcyjny został opracowany we współpracy z firmą produkującą roboty, specjalizującą się w zaginaniu metali za pomocą robotów 6-osiowych.

Nazwa Projektu : Trifold, Nazwisko projektanta : Max Hauser, Imię klienta : .

Trifold Stół, Kozioł, Cokół

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.