Magazyn Design
Magazyn Design
Projekt Wnętrza Domu Mieszkalnego

Casa Dova

Projekt Wnętrza Domu Mieszkalnego Zabawa, obejmująca prawie osobę, światłem, które oświeca, ale nie jako punkty odniesienia. Innowacyjne materiały, doskonałe technologicznie i doskonale zintegrowane. Niosąc ze sobą niezwykłe znaki, że architektura „Mistrzów” minęła i że teraz się odnajdują, nadając im znaczenie, swoją młodość. Połączenie oryginalnego przepychu z wiedzą, techniką i utopią emocji, czyli niegdyś cudowną zręcznością, w zaskakującej scenerii nowoczesności „starej” i niepowtarzalnej.

Nazwa Projektu : Casa Dova, Nazwisko projektanta : Alessandro Marchelli, Imię klienta : Casa DOVA.

Casa Dova Projekt Wnętrza Domu Mieszkalnego

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.