Magazyn Design
Magazyn Design
Miska Oliwkowa

Oli

Miska Oliwkowa OLI, wizualnie minimalistyczny przedmiot, powstał w oparciu o swoją funkcję, ideę ukrywania dołów wynikających z określonej potrzeby. Wynikało to z obserwacji różnych sytuacji, brzydoty pestek i potrzeby podkreślenia piękna oliwki. Oli jako opakowanie o podwójnym przeznaczeniu zostało stworzone tak, aby po otwarciu podkreślało czynnik zaskoczenia. Projektant zainspirował się kształtem oliwki i jej prostotą. Wybór porcelany wiąże się z wartością samego materiału i jego użytecznością.

Nazwa Projektu : Oli, Nazwisko projektanta : Miguel Pinto Félix, Imię klienta : MPFXDESIGN.

Oli Miska Oliwkowa

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.