Magazyn Design
Magazyn Design
Strona Internetowa

Illusion

Strona Internetowa Magazyn Scene 360 uruchamia Illusion w 2008 roku i szybko staje się najbardziej udanym projektem z ponad 40 milionami odwiedzin. Witryna poświęcona jest prezentowaniu niesamowitych dzieł sztuki, projektowania i filmu. Od hiperrealistycznych tatuaży po oszałamiające zdjęcia krajobrazów - wybór postów często sprawia, że czytelnicy mówią „WOW!”

Nazwa Projektu : Illusion, Nazwisko projektanta : Adriana de Barros, Imię klienta : Illusion.

Illusion Strona Internetowa

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Zaprojektuj legendę dnia

Legendarni projektanci i ich wielokrotnie nagradzane prace.

Design Legends to niezwykle znani projektanci, którzy swoimi dobrymi projektami czynią nasz świat lepszym miejscem. Odkryj legendarnych projektantów i ich innowacyjne projekty produktów, oryginalne dzieła sztuki, kreatywną architekturę, wybitne projekty mody i strategie projektowe. Ciesz się i odkrywaj oryginalne prace projektowe nagradzanych projektantów, artystów, architektów, innowatorów i marek z całego świata. Zainspiruj się kreatywnymi projektami.