Magazyn Design
Magazyn Design
Strona Internetowa

Illusion

Strona Internetowa Magazyn Scene 360 uruchamia Illusion w 2008 roku i szybko staje się najbardziej udanym projektem z ponad 40 milionami odwiedzin. Witryna poświęcona jest prezentowaniu niesamowitych dzieł sztuki, projektowania i filmu. Od hiperrealistycznych tatuaży po oszałamiające zdjęcia krajobrazów - wybór postów często sprawia, że czytelnicy mówią „WOW!”

Nazwa Projektu : Illusion, Nazwisko projektanta : Adriana de Barros, Imię klienta : Illusion.

Illusion Strona Internetowa

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.