Magazyn Design
Magazyn Design
Strona Internetowa

Illusion

Strona Internetowa Magazyn Scene 360 uruchamia Illusion w 2008 roku i szybko staje się najbardziej udanym projektem z ponad 40 milionami odwiedzin. Witryna poświęcona jest prezentowaniu niesamowitych dzieł sztuki, projektowania i filmu. Od hiperrealistycznych tatuaży po oszałamiające zdjęcia krajobrazów - wybór postów często sprawia, że czytelnicy mówią „WOW!”

Nazwa Projektu : Illusion, Nazwisko projektanta : Adriana de Barros, Imię klienta : Illusion.

Illusion Strona Internetowa

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.