Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Wnętrz

Eataly

Projektowanie Wnętrz Eataly Toronto jest dostosowana do niuansów naszego rozwijającego się miasta i ma na celu wzmocnienie i rozszerzenie wymiany społecznej za pośrednictwem uniwersalnego katalizatora wspaniałego włoskiego jedzenia. To tylko trafne, że tradycyjna i trwała „passeggiata” jest inspiracją dla projektu Eataly Toronto. Ten ponadczasowy rytuał polega na tym, że Włosi każdego wieczoru udają się na główną ulicę i plac, aby spacerować i towarzysko, a od czasu do czasu zatrzymywać się w barach i sklepach po drodze. Ta seria doświadczeń wymaga nowej, kameralnej skali ulicznej w Bloor and Bay.

Soczysty, Dedykowany Grow Box

Bloom

Soczysty, Dedykowany Grow Box Bloom to soczyste pudełko do uprawy, które działa jak stylowe meble do domu. Zapewnia doskonałe warunki wzrostu sukulentom. Głównym celem produktu jest zaspokojenie pragnienia i wychowanie osób mieszkających na terenach miejskich z mniejszym dostępem do zielonego środowiska. Życie miejskie wiąże się z wieloma wyzwaniami w życiu codziennym. To prowadzi ludzi do ignorowania ich natury. Bloom ma być pomostem między konsumentami a ich naturalnymi pragnieniami. Produkt nie jest zautomatyzowany, ma na celu pomoc konsumentowi. Wsparcie aplikacji pozwoli użytkownikom na podjęcie działań ze swoimi roślinami, które pozwolą im się pielęgnować.

Kaplica

Coast Whale

Kaplica Bioniczna forma wieloryba stała się językiem tej kaplicy. Na wybrzeżu Islandii wylądował wieloryb. Człowiek może wejść do swojego ciała przez niski ogon rybny i doświadczyć perspektywy wieloryba spoglądającego na ocean, gdzie ludziom łatwiej jest zastanowić się nad zaniedbaniem degradacji środowiska. Konstrukcja nośna spada na plażę, aby zapewnić minimalne szkody dla środowiska naturalnego. Naturalne i przyjazne dla środowiska materiały sprawiają, że projekt ten jest celem turystycznym, który wymaga ochrony środowiska.

Opona Transformacyjna

T Razr

Opona Transformacyjna W najbliższej przyszłości dynamiczny rozwój transportu elektrycznego jest na wyciągnięcie ręki. Jako producent części samochodowych, Maxxis nieustannie myśli, w jaki sposób może zaprojektować wykonalny inteligentny system, który mógłby uczestniczyć w tym trendzie, a nawet pomóc go przyspieszyć. T Razr to inteligentna opona stworzona z myślą o potrzebach. Wbudowane czujniki aktywnie wykrywają różne warunki jazdy i dostarczają aktywne sygnały do zmiany opony. Powiększone bieżniki rozciągają się i zmieniają powierzchnię styku w odpowiedzi na sygnał, poprawiając w ten sposób właściwości trakcyjne.

Ekspres Do Herbaty

Grundig Serenity

Ekspres Do Herbaty Serenity to współczesny ekspres do herbaty, który koncentruje się na przyjemnym doświadczeniu użytkownika. Projekt koncentruje się głównie na elementach estetycznych i wrażeniach użytkownika, ponieważ główny cel sugeruje, że produkt różni się od istniejących produktów. Dok ekspresu do herbaty jest mniejszy niż korpus, co pozwala produktowi patrzeć nad ziemię, co nadaje mu niepowtarzalną tożsamość. Lekko zakrzywiony korpus w połączeniu z pokrojonymi powierzchniami dodatkowo podkreśla wyjątkową tożsamość produktu.

Żyrandol

Lory Duck

Żyrandol Kaczor Lory został zaprojektowany jako system zawieszenia złożony z modułów wykonanych z mosiądzu i szkła epoksydowego, z których każdy przypomina kaczkę płynącą bez wysiłku w chłodnych wodach. Moduły oferują również konfigurowalność; za pomocą dotyku można je ustawić w dowolnym kierunku i zawiesić na dowolnej wysokości. Podstawowy kształt lampy narodził się stosunkowo szybko. Potrzebował jednak miesięcy badań i rozwoju z niezliczonymi prototypami, aby uzyskać idealną równowagę i najlepszy wygląd pod każdym możliwym kątem.