Magazyn Design
Magazyn Design
Kolekcja Odzieży Damskiej

Hybrid Beauty

Kolekcja Odzieży Damskiej Projekt kolekcji Hybrid Beauty zakłada wykorzystanie bystrości jako mechanizmu przetrwania. Założonymi uroczymi elementami są wstążki, falbany i kwiaty, które zostały przerobione za pomocą tradycyjnych technik modowania i mody. To odtwarza stare techniki couture do nowoczesnej hybrydy, która jest romantyczna, mroczna, ale także wieczna. Cały proces projektowania Hybrid Beauty promuje zrównoważony rozwój w celu tworzenia ponadczasowych projektów.

Light Portal Future Rail City

Light Portal

Light Portal Future Rail City Light Portal to plan generalny Yibin Highspeed Rail City. Reforma stylu życia poleca wszystkim w każdym wieku przez cały rok. Obok stacji szybkiej kolei Yibin, która działa od czerwca 2019 r., Yibin Greenland Center składa się z 160-metrowych wież wielofunkcyjnych Twin Towers, które integrują architekturę i naturę z kilometrowym bulwarem krajobrazowym. Yibin ma historię od ponad 4000 lat, gromadząc mądrość i kulturę, tak jak osad w rzece oznaczał rozwój Yibin. Bliźniacze wieże służą jako lekki portal, który kieruje odwiedzających, a także jako punkt orientacyjny dla zgromadzenia mieszkańców.

Gabinet Stomatologiczny

Clinique ii

Gabinet Stomatologiczny Clinique ii to prywatna klinika ortodontyczna dla lidera opinii i luminarza, który stosuje i bada najbardziej zaawansowane techniki i materiały w swojej dyscyplinie. Architekci wyobrazili sobie koncepcję implantu opartą na typowym ortodontycznym zastosowaniu wysoce precyzyjnych urządzeń medycznych jako zasadę projektowania całej przestrzeni. Wewnętrzne powierzchnie ścian i mebli płynnie łączą się w białą skorupę z odrobiną żółtego corianu, w którą wszczepiono najnowocześniejszą technologię medyczną.

Super Siedziba Megalopolis X Shenzhen

Megalopolis X

Super Siedziba Megalopolis X Shenzhen Megalopolis X będzie nowym centrum w sercu obszaru wielkiej zatoki, w pobliżu granicy między Hongkongiem a Shenzhen. Plan generalny integruje architekturę z sieciami pieszych, parkami i przestrzeniami publicznymi. Planowane są naziemne i podziemne sieci transportowe poprzez maksymalizację łączności w mieście. Podziemna zrównoważona sieć infrastruktury zapewni bezproblemowe systemy lokalnego chłodzenia i automatycznego przetwarzania odpadów. Celem jest ustanowienie kreatywnych ram planu generalnego, w jaki sposób miasta będą projektowane w przyszłości.

Wieszak Na Motyle

Butterfly

Wieszak Na Motyle Wieszak na motyle zawdzięcza swoją nazwę podobieństwu do kształtu latającego motyla. To minimalistyczne meble, które dzięki konstrukcji rozdzielonych elementów można w wygodny sposób zmontować, a użytkownicy mogą szybko złożyć wieszak gołymi rękami. Kiedy konieczne jest przeniesienie, wygodnie jest transportować po demontażu. Instalacja wymaga tylko dwóch kroków: 1. ułóż obie ramki razem, aby utworzyć znak X; i spraw, aby ramki w kształcie rombu z każdej strony zachodziły na siebie. 2. Wsunąć drewniany kawałek przez zachodzące na siebie romby po obu stronach, aby przytrzymać ramy

Średniowieczne Przemyślenie Centrum Kultury

Medieval Rethink

Średniowieczne Przemyślenie Centrum Kultury Medieval Rethink było odpowiedzią na prywatne zlecenie budowy Centrum Kultury dla małej nieujawnionej wioski w prowincji Guangdong, której początki sięgają 900 lat wstecz do dynastii Song. Czteropiętrowy budynek o powierzchni 7000 m2 skupia się wokół starożytnej formacji skalnej zwanej Kamieniem Ding Qi, symbolu pochodzenia wioski. Koncepcja projektu opiera się na przedstawieniu historii i kultury starożytnej wioski przy jednoczesnym połączeniu starego i nowego. Centrum Kultury to reinterpretacja dawnej wioski i przemiana we współczesną architekturę.