Magazyn Design
Magazyn Design
Bransoletka

Fred

Bransoletka Jest wiele różnych rodzajów bransoletek i bransoletek: designerskie, złote, plastikowe, tanie i drogie… ale mimo to piękne, wszystkie są zawsze prostymi i jedynymi bransoletkami. Fred to coś więcej. Te mankiety w swojej prostocie ożywiają szlachetność dawnych czasów, ale są nowoczesne. Można je nosić na gołych rękach, a także na jedwabnej bluzce lub czarnym swetrze i zawsze dodadzą noszącej je osobie odrobinę klasy. Te bransoletki są wyjątkowe, ponieważ występują jako para. Są bardzo lekkie, co sprawia, że noszenie ich jest nieomylne. Nosząc je, z pewnością zostaniesz zauważony!

Naszyjnik I Broszka

I Am Hydrogen

Naszyjnik I Broszka Projekt jest inspirowany neoplatońską filozofią makrokosmosu i mikrokosmosu, widząc te same wzory odtwarzane na wszystkich poziomach kosmosu. Nawiązując do złotej proporcji i sekwencji Fibonacciego, naszyjnik ma matematyczny wzór, który naśladuje wzorce filotaksji obserwowane w naturze, takie jak słoneczniki, stokrotki i różne inne rośliny. Złoty torus przedstawia Wszechświat otoczony tkaniną czasoprzestrzeni. „Jestem wodorem” reprezentuje jednocześnie model „Uniwersalnej stałej konstrukcji” i model samego Wszechświata.

Biżuteria Z Recyklingu

Clairely Upcycled Jewellery

Biżuteria Z Recyklingu Piękna, przejrzysta biżuteria z upcyklingu, zaprojektowana z potrzeby wykorzystania odpadów z produkcji żyrandola Claire de Lune. Linia ta rozwinęła się w znaczną liczbę kolekcji - wszystkie opowiadające historie, wszystkie przedstawiające bardzo osobiste spojrzenie na filozofię projektanta. Przezroczystość jest istotną częścią filozofii projektanta, co znajduje odzwierciedlenie w wyborze zastosowanego akrylu. Oprócz zastosowanego lustra akrylowego, który sam odbija światło, materiał jest zawsze przezroczysty, kolorowy lub przezroczysty. Opakowanie płyt CD wzmacnia koncepcję ponownego wykorzystania.

Pierścionek

The Empress

Pierścionek Fantastyczny kamień piękności - pirop - sama jego istota nadaje wspaniałości i powagi. To właśnie piękno i wyjątkowość kamienia zidentyfikowało obraz, który ma być przyszłą dekoracją. Istniała potrzeba stworzenia wyjątkowej ramy z kamienia, która unosi go w powietrze. Kamień został wyciągnięty poza trzymający go metal. Ta formuła zmysłowa pasja i atrakcyjna siła. Ważne było zachowanie klasycznej koncepcji, wspierającej współczesne postrzeganie biżuterii.

Broszka

The Sunshine

Broszka Cechą tej biżuterii jest to, że tutaj zastosowano duży kamienny złożony kształt, który jest osadzony w niewidocznej (powietrznej) ramie. Widok Jewelry Design otwiera tylko kamienie ukrywające technologię montażu. Sam kamień trzymany jest przez dwa dyskretne uchwyty i cienką blaszkę wysadzaną diamentami. Ta płytka jest podstawą wszystkich broszek konstrukcji nośnej. Trzyma i drugi kamień. Całość powstała po wyszukaniu głównego kamienia szlifierskiego.

Pierścionek

Pollen

Pierścionek Każdy utwór jest interpretacją fragmentu natury. Natura staje się pretekstem do ożywiania klejnotów, bawiąc się teksturami świateł i cieni. Celem jest dostarczenie klejnotu o zinterpretowanych kształtach tak, jak zaprojektowała je natura z jej wrażliwością i zmysłowością. Wszystkie elementy są ręcznie wykańczane, aby uwydatnić fakturę i szczególne cechy klejnotu. Styl jest czysty, aby osiągnąć substancję życia roślin. W efekcie dzieło jest zarówno wyjątkowe, jak i ponadczasowe, głęboko związane z naturą.