Magazyn Design
Magazyn Design
Kolczyki I Pierścionek

Vivit Collection

Kolczyki I Pierścionek Inspirowana formami występującymi w naturze kolekcja Vivit tworzy ciekawe i ciekawe spojrzenie poprzez wydłużone kształty i wijące się linie. Elementy Vivit składają się z wygiętych blach z 18-karatowego żółtego złota, pokrytych czarnym rodem na zewnętrznych powierzchniach. Kolczyki w kształcie liścia otaczają płatki uszu, dzięki czemu ich naturalne ruchy tworzą ciekawy taniec między czernią i złotem - ukrywając i odsłaniając żółte złoto pod spodem. Falistość form i ergonomiczne atrybuty tej kolekcji przedstawiają fascynującą grę światła, cieni, blasku i refleksów.

Kolczyki I Pierścionek

Mouvant Collection

Kolczyki I Pierścionek Kolekcja Mouvant inspirowana była niektórymi aspektami futuryzmu, takimi jak idee dynamizmu i materializacji tego, co niematerialne, zaprezentowane przez włoskiego artystę Umberto Boccioni. W kolczykach i pierścionku z kolekcji Mouvant Collection znajduje się kilka złotych fragmentów różnej wielkości, zespawanych w taki sposób, aby uzyskać iluzję ruchu i tworzyć różne kształty w zależności od kąta, pod jakim jest wizualizowany.

Pierścionek

Moon Curve

Pierścionek Świat przyrody jest w ciągłym ruchu, balansując między porządkiem a chaosem. Dobry projekt powstaje z tego samego napięcia. Jego cechy siły, piękna i dynamizmu wynikają ze zdolności artysty do pozostania otwartym na te przeciwieństwa podczas aktu tworzenia. Gotowy utwór to suma niezliczonych wyborów, których dokonuje artysta. Wszystkie myśli i żadne uczucia skutkują pracą, która jest sztywna i zimna, podczas gdy wszelkie uczucie i brak kontroli daje pracę, która nie daje się wyrazić. Przeplatanie się tych dwóch będzie wyrazem tańca samego życia.

Sukienka

Nyx's Arc

Sukienka Kiedy światło przenika przez okna z delikatnym poziomem, wytworzy poziom estetycznego oświetlenia, iluminacji, która przyniesie ludziom do pokoju, gdy tajemniczy i wyciszony umysł, jak Nyx z tajemniczy i cichy, zastosowanie laminowanych tkanin i przekręć, aby oszołomić taką interpretację piękna.

Naszyjnik

Extravaganza

Naszyjnik Elegancki collier inspirowany kryzami, starodawnymi zdobieniami na szyję, które można zobaczyć na wielu pięknych obrazach z XVI i XVII wieku. Charakteryzuje się współczesnym i nowoczesnym designem, upraszczającym typowy styl kryz, starając się, aby był nowoczesny i współczesny. Wyrafinowany efekt, który dodaje noszącemu elegancji, używając czerni lub bieli, pozwala na wiele kombinacji z nowoczesnym i czystym designem. Naszyjnik jednoczęściowy, elastyczny i lekki. Nieszlachetny materiał, ale o imponującym fasonie, który sprawia, że ta collier jest nie tylko klejnotem, ale także nową ozdobą ciała.

Biżuteria-Kolczyki

Eclipse Hoop Earrings

Biżuteria-Kolczyki Jest jedno zjawisko, które nieustannie powstrzymuje nasze zachowanie, zatrzymując nas w martwym punkcie. Astrologiczne zjawisko zaćmienia słońca intrygowało ludzi od najwcześniejszych epok ludzkości. Nagłe pociemnienie nieba i zniknięcie Słońca rzuciły długi cień strachu, podejrzeń i zachwytu na wyobraźnię. Oszałamiająca natura zaćmień Słońca pozostawia trwałe wrażenie na nas wszystkich. Kolczyki koła zaćmienia z 18-karatowego białego złota z diamentami zostały zainspirowane zaćmieniem słońca w 2012 roku. Projekt stara się uchwycić tajemniczą naturę i piękno słońca i księżyca.