Magazyn Design
Magazyn Design
Gabinet Stomatologiczny

Calm the World

Gabinet Stomatologiczny Dla pacjentów oczekiwanie w gabinecie stomatologicznym jest zwykle niespokojne i dłuższe niż oczekiwano. Zespół projektowy zaproponował, że kluczem jest spokojna atmosfera oczekiwania. Przestronny hol z wysokim sufitem pełnił wówczas funkcję recepcji i poczekalni, aby zrobić pierwsze wrażenie pacjentów. Wykorzystują sklepienie krzyżowo-krzyżowe, proste drewniane listwy i marmurową podłogę z siatki, aby promować atmosferę starej szkolnej biblioteki, w której zawsze można szukać własnego spokoju. Wielofunkcyjne biuro dla personelu ma również luksusowy widok na nowoczesny żyrandol zwisający z holu sklepienia krzyżowego na tle ulicy miejskiej.

Nazwa Projektu : Calm the World, Nazwisko projektanta : Matt Liao, Imię klienta : D.More Design Studio.

Calm the World Gabinet Stomatologiczny

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.