Magazyn Design
Magazyn Design
Renowacja Nabrzeża

Dongmen Wharf

Renowacja Nabrzeża Nabrzeże Dongmen to tysiącletnie nabrzeże na macierzystej rzece Chengdu. W związku z ostatnią rundą „odnowy starego miasta” teren został w zasadzie rozebrany i odbudowany. Projekt ma na celu ponowne przedstawienie wspaniałego historycznego obrazu poprzez interwencję sztuki i nowych technologii w miejskie miejsce kulturalne, które praktycznie zniknęło, oraz aktywację i ponowne zainwestowanie długo śpiącej infrastruktury miejskiej w miejską domenę publiczną.

Nazwa Projektu : Dongmen Wharf, Nazwisko projektanta : Yingjie Lin Yuanyuan Zhang, Imię klienta : Verge Creative Design.

Dongmen Wharf Renowacja Nabrzeża

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.