Magazyn Design
Magazyn Design
Randkowa Aplikacja Mobilna

Flame

Randkowa Aplikacja Mobilna Tworzenie aplikacji mobilnej Flame, Wadoo. zespół mający na celu uczynienie aplikacji angażującą dla użytkowników. Zatem Wadoo. Eksperci wymyślili prostą, ale atrakcyjną funkcję tworzenia par według muzycznych preferencji. Ta funkcja zapewnia użytkownikom szerszy zakres możliwości interakcji z aplikacją. Oczywiście funkcją celu pozostaje poznawanie nowych ludzi. Aby jednak ten proces był interesujący, użytkownik może wybrać parę na podstawie muzycznych preferencji. W ten sposób użytkownicy mogą zacząć komunikować się o zainteresowaniach i gustach swojego udziału w komunikatorze i przejść na prawdziwą randkę.

Nazwa Projektu : Flame, Nazwisko projektanta : Artur Konariev, Imię klienta : Wadoo. Product Design Agency.

Flame Randkowa Aplikacja Mobilna

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.