Magazyn Design
Magazyn Design
Betonowe Płytki Ścienne

Tonk Mint

Betonowe Płytki Ścienne Beton to bardzo tradycyjny materiał, który niewiele się zmienił od czasu jego wynalezienia w połowie XIX wieku. Dzięki Tonk beton ma twórczą i współczesną interpretację. Każdy projekt Tonk ma modułową strukturę, którą można spersonalizować, bawiąc się kątami. Ta nieruchomość daje ludziom możliwość zaprojektowania własnych ścian według własnego gustu, preferencji i wyobraźni. Projekt Tonk Mint został zainspirowany liśćmi mięty w naturze. Ten model może być również używany z wariacjami, aby uzyskać różne motywy, co jest cechą wyróżniającą wszystkie projekty Tonk.

Nazwa Projektu : Tonk Mint, Nazwisko projektanta : Tonk Project, Imię klienta : Tonk Project.

Tonk Mint Betonowe Płytki Ścienne

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.