Magazyn Design
Magazyn Design
Branding Salonu Kosmetycznego

Silk Royalty

Branding Salonu Kosmetycznego Celem procesu brandingu jest umieszczenie marki w kategorii high-end poprzez spojrzenie i odczucie dostosowania się do światowych trendów w makijażu i pielęgnacji skóry. Elegancki w swoim wnętrzu i na zewnątrz, oferujący klientom luksusowy wypoczynek, w którym mogą się zrelaksować, pozostawiając odnowiony. Pomyślne przekazanie doświadczenia konsumentom zostało włączone w proces projektowania. Dlatego powstał Alharir Salon, który wyraża kobiecość, elementy wizualne, bogate kolory i tekstury z dbałością o drobne szczegóły, aby dodać więcej pewności siebie i komfortu.

Nazwa Projektu : Silk Royalty , Nazwisko projektanta : Satie Abuobeida Eljack, Imię klienta : Satie.

Silk Royalty  Branding Salonu Kosmetycznego

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.