Magazyn Design
Magazyn Design
Dom Mieszkalny

Soulful

Dom Mieszkalny Cała przestrzeń oparta jest na spokoju. Wszystkie kolory tła są jasne, szare, białe itp. Aby zrównoważyć przestrzeń, w przestrzeni pojawiają się mocno nasycone kolory i niektóre warstwowe tekstury, takie jak głęboka czerwień, na przykład poduszki z unikalnymi nadrukami, takimi jak niektóre teksturowane metalowe ozdoby. . Stają się wspaniałymi kolorami w foyer, jednocześnie dodając odpowiedniego ciepła do przestrzeni.

Nazwa Projektu : Soulful , Nazwisko projektanta : Sha Lu, Imię klienta : MULU .

Soulful  Dom Mieszkalny

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.