Magazyn Design
Magazyn Design
Monografia Naukowa

Didactics of Typography

Monografia Naukowa Dydaktyka typografii: Nauczanie litery / Nauczanie z literą przedstawia metody i efekty nauczania liternictwa i typografii w wybranych polskich szkołach artystycznych. Książka obejmuje różne programy nauczania, a także prezentacje i dyskusje na temat wyników nauczania w oparciu o konkretne projekty uczniów. Proces projektowania obejmował uporządkowanie różnorodnych, dwujęzycznych treści oraz zapewnienie czytelnej narracji tekstowej i wizualnej publikacji. Pomarańczowe akcenty w monochromatycznej palecie kolorów projektu kierują uwagę czytelnika przez fascynujący świat typografii.

Nazwa Projektu : Didactics of Typography, Nazwisko projektanta : Paweł Krzywdziak, Imię klienta : Jan Matejko Academy of Fine Arts in Cracow, Poland.

Didactics of Typography Monografia Naukowa

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projektant dnia

Najlepsi projektanci, artyści i architekci świata.

Dobry projekt zasługuje na wielkie uznanie. Każdego dnia z przyjemnością prezentujemy niesamowitych projektantów, którzy tworzą oryginalne i innowacyjne projekty, niesamowitą architekturę, stylową modę i kreatywną grafikę. Dziś przedstawiamy jednego z największych projektantów na świecie. Już dziś sprawdź nagradzane portfolio projektów i czerp inspirację z codziennych projektów.