Magazyn Design
Magazyn Design
Wazon

Rainforest

Wazon Wazony Rainforest to mieszanka trójwymiarowych kształtów i tradycyjnej skandynawskiej techniki parowej. Ręcznie formowane elementy mają wyjątkowo grube szkło z nieważkimi plamami koloru. Kolekcja studiomade jest inspirowana kontrastami natury i tym, jak tworzy harmonię.

Nazwa Projektu : Rainforest, Nazwisko projektanta : Sini Majuri, Imię klienta : Sini Majuri.

Rainforest Wazon

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.