Magazyn Design
Magazyn Design
Centrum Sterowania

Functional Aesthetic

Centrum Sterowania Wyzwaniem związanym z zaprojektowaniem Centrum Kontroli Lotniska jest efektywne uwzględnienie gęsto wyposażonych przestrzeni technicznych, ograniczenie zakłóceń logistycznych spowodowanych nieoczekiwanymi zdarzeniami oraz ostateczne usprawnienie działania centrum kontroli. Przestrzeń składa się z 3 obszarów funkcjonalnych: strefy codziennego zarządzania i operacji, gabinetu kierownika operacji oraz strefy zarządzania kryzysowego. Sufit i panele ścienne z wytłaczanego aluminium to charakterystyczne elementy architektoniczne, które również spełniają wymagania akustyczne, oświetleniowe i klimatyzacyjne przestrzeni.

Nazwa Projektu : Functional Aesthetic, Nazwisko projektanta : Lam Wai Ming, Imię klienta : Hong Kong Airport Authority.

Functional Aesthetic Centrum Sterowania

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.