Magazyn Design
Magazyn Design
Roadshow

Boom

Roadshow To projekt wystawy na roadshow modnej marki modowej w Chinach. Tematyka tego roadshow podkreśla potencjał młodzieży do stylizacji własnego wizerunku i symbolizuje wybuchowy hałas, jaki ten roadshow wywołał publicznie. Forma zygzaka została wykorzystana jako główny element wizualny, ale z różnymi konfiguracjami w kabinach w różnych miastach. Konstrukcja stoisk wystawienniczych była w całości prefabrykowana w fabryce i montowana na miejscu. Niektóre części można ponownie wykorzystać lub zmienić konfigurację, aby utworzyć nowy projekt stoiska na następny przystanek pokazu.

Nazwa Projektu : Boom, Nazwisko projektanta : Lam Wai Ming, Imię klienta : PMTD Ltd..

Boom Roadshow

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.