Magazyn Design
Magazyn Design
Biurko Rozkładane W Łóżko

1,6 S.M. OF LIFE

Biurko Rozkładane W Łóżko Główną koncepcją było skomentowanie faktu, że nasze życie się kurczy, aby zmieścić się w ciasnej przestrzeni naszego biura. W końcu zdałem sobie sprawę, że każda cywilizacja może mieć bardzo różne postrzeganie rzeczy w zależności od kontekstu społecznego. Na przykład to biurko może służyć do sjesty lub kilku godzin snu w nocy w te dni, kiedy ktoś ma problemy z dotrzymaniem terminów. Projekt zawdzięcza swoją nazwę wymiarom prototypu (2,00 m długości i 0,80 m szerokości = 1,6 cm) oraz temu, że praca w naszym życiu zajmuje coraz więcej miejsca.

Nazwa Projektu : 1,6 S.M. OF LIFE, Nazwisko projektanta : Athanasia Leivaditou, Imię klienta : Studio NL (my own practice).

1,6 S.M. OF LIFE Biurko Rozkładane W Łóżko

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.