Magazyn Design
Magazyn Design
Akcesoria Komputerowe 3 W 1

STACK TOWER

Akcesoria Komputerowe 3 W 1 DIXIX Stack Tower jest zaprojektowany tak, aby ładnie i starannie organizować różne akcesoria elektroniczne w jednym bloku, jak „WIEŻA”. Ta wieża zawiera głośnik stereo (wzmacnia dźwięk i muzykę z komputera), czytnik kart i stację dokującą USB. Zasilanie i dane są automatycznie przesyłane, gdy są ułożone razem.

Nazwa Projektu : STACK TOWER, Nazwisko projektanta : Yen Lau, Imię klienta : Dixix International Ltd..

STACK TOWER Akcesoria Komputerowe 3 W 1

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.