Magazyn Design
Magazyn Design
Kolekcja Makijażu

Kjaer Weis

Kolekcja Makijażu Projekt linii kosmetyków Kjaer Weis destyluje podstawy makijażu kobiecego w trzech podstawowych obszarach zastosowania: ustach, policzkach i oczach. Zaprojektowaliśmy puderniczki w kształcie odzwierciedlającym cechy, które będą używane do podkreślenia: smukłe i długie dla ust, duże i kwadratowe dla policzków, małe i okrągłe dla oczu. W sposób namacalny, kompakty otwierają się obrotowo dzięki innowacyjnemu ruchowi bocznemu, rozchodząc się jak skrzydła motyla. W pełni nadające się do ponownego napełnienia, te kompakty są celowo konserwowane, a nie poddawane recyklingowi.

Nazwa Projektu : Kjaer Weis, Nazwisko projektanta : Marc Atlan, Imię klienta : .

Kjaer Weis Kolekcja Makijażu

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.