Magazyn Design
Magazyn Design
Sieć Sklepów Z Modą Młodzieżową

Trend Platter

Sieć Sklepów Z Modą Młodzieżową Jako żywa ilustracja cech marki „różnorodność” i „mieszaj i dopasowuj”, „Trend Platter” podkreśla akcent marki poprzez szeroką gamę modnych stylów, od klasycznego i vintage po nowoczesny i minimalistyczny. Sklepiony sufit w kolorze czarnym prezentuje modę w klasyczny sposób, a podłoga w kratkę nadaje styl vintage. Biała strefa prezentuje minimalistyczną prostotę, a nowoczesną strefę wypełnia chłodna czerń i metaliczna kolorystyka. Indywidualnie zaprojektowane tła w różnych stylach to kreatywne podejście do podkreślenia cechy marki.

Nazwa Projektu : Trend Platter, Nazwisko projektanta : Lam Wai Ming, Imię klienta : PMTD Ltd..

Trend Platter Sieć Sklepów Z Modą Młodzieżową

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.