Magazyn Design
Magazyn Design
Opakowanie Koszuli

EcoPack

Opakowanie Koszuli To opakowanie na koszulę wyróżnia się na tle konwencjonalnych opakowań, ponieważ nie używa w ogóle plastiku. Wykorzystując istniejący strumień odpadów i proces produkcyjny, produkt ten jest nie tylko bardzo prosty w produkcji, ale także bardzo łatwy w utylizacji, a podstawowy materiał kompostuje do zera. Produkt może być najpierw wytłoczony, a następnie identyfikowany z brandingiem firmy poprzez wycinanie i drukowanie, aby stworzyć unikalny produkt strukturalny, który zarówno wygląda, jak i jest bardzo inny i interesujący. Estetyka i interfejs użytkownika były tak samo ważne, jak zrównoważony rozwój produktu.

Nazwa Projektu : EcoPack, Nazwisko projektanta : Liam Alexander Ward, Imię klienta : Quantum Clothing.

EcoPack Opakowanie Koszuli

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.