Magazyn Design
Magazyn Design
Telewizor Wysokiej Klasy

La Torre

Telewizor Wysokiej Klasy W tej konstrukcji nie ma przedniej osłony trzymającej wyświetlacz. Telewizor jest trzymany za tylną obudowę ukrytą za panelem wyświetlacza. Cienka eloksalowa ramka otaczająca wyświetlacz służy jedynie jako iluzja kosmetyczna. Z tych wszystkich powodów tylko dominującym elementem jest wyświetlacz w przeciwieństwie do zwykłej formy telewizyjnej. Wieża Eiffla jest źródłem inspiracji dla La Torre. Niektóre z głównych podobieństw tych dwóch są reformistyczne w swoim czasie i mają ten sam widok z boku.

Nazwa Projektu : La Torre, Nazwisko projektanta : Vestel ID Team, Imię klienta : .

La Torre Telewizor Wysokiej Klasy

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.